Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Projektowanie stron internetowych

Obecność informacji na temat firmy w Internecie jest niezwykle ważna. Istotny w tym zakresie jest zarówno rodzaj przedstawionych informacji jak i użyte do tego narzędzia. Najistotniejsza jest jakość. Nasi klienci oceniają nas przez pryzmat wizualny, patrząc na stronę www. Jest to często pierwszy kontakt klienta z naszą firmą. Zadbajmy o to, aby był jak najlepszy i najskuteczniejszy!

Innowacyjny projekt strony internetowej, który spełnia najwyższe oczekiwania

Wszystkie projekty stron internetowych tworzymy z sercem i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki dokładnym analizom rynku, branży, a także konkurencji, doskonale wiemy czego oczekują od Ciebie Twoi odbiorcy. Strona internetowa którą dla Ciebie przygotujemy przyciągnie Twoich odbiorców, a także zachęci ich by pozostali z Tobą na dłużej.

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Strona przystosowana do urządzeń mobilnych

Projektowane przez Nas strony www są w pełni responsywne, dzięki czemu doskonale prezentują się na wszystkich urządzeniach o różnej rozdzielczości. Wyróżniają się nowoczesnym designem i unikalnymi funkcjonalnościami. Projektowane przez Nas strony są uzupełnione o niezbędne klauzule dot. RODO.

Twoje dane są z nami bezpieczne

Korzystając z najnowszych rozwiązań, wdrażamy dla naszych klientów zabezpieczenia serwerowe, bazodanowe i aplikacyjne. Tworząc stronę WWW odpowiednio ją zabezpieczamy, aby zminimalizować ryzyko wycieku jakichkolwiek informacji. Certyfikat SSL dodajemy całkowicie za darmo.

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Pokaż się z jak najlepszej strony

Jak Cię widzą tak Cię piszą. Stara, jednak ponadczasowa prawda. Odbiorcy najczęściej oceniają Nas po pierwszym kontakcie, którym bardzo często jest strona internetowa. Zadbaj o to, aby była perfekcyjnie wykonana, gdyż wpływa na sprzedaż Twoich usług i produktów.

Wizyty na twojej stronie internetowej pod kontrolą

Do każdej strony internetowej podpinamy zaawansowane statystyki Google, abyś mógł kontrolować ilość oraz źródła wejść na Swoją witrynę internetową. Dzięki rozbudowanym opcjom, możemy badać ruch i śledzić poczynania odbiorców na różne sposoby. Te informacje można skutecznie wykorzystywać do różnych działań marketingowych.

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Dodawanie treści proste jak bułka z masłem

Dzięki prostemu i intuicyjnemu panelowi do zarządzania treścią na stronie internetowej, bez najmniejszego problemu będziesz mógł dodawać aktualności, zmieniać informacje na podstronach czy modyfikować cennik. Zapewniamy również przeszkolenie z obsługi panelu administracyjnego.

Ty wypij kawę, a my zaopiekujemy się twoją stroną

Aktualizacja zabezpieczeń, zmiany techniczne i rozwój firmy. Poza uruchomieniem strony www, ważna jest profesjonalna opieka nad nią. Aby strona służyła przez wiele lat i działała bezawaryjnie oferujemy pełną administracje i opiekę nad stroną www.

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

WYBRANE OPINIE