Strona internetowa

Alpenski jest to sklep internetowy oparty o platformę Prestashop. Naszym zadaniem było przerobienie istniejącego już sklepu, który był wcześniej stworzony w czeskim systemie sklepowym który już od dawna nie był rozwijany. Zadanie z pozoru wydaje się być proste, jednak największym problemem było dostosowanie istniejących plików csv z produktami do potrzeb sklepu internetowego opartego na Prestashop. Udało nam się to zrobić to bez większego wysiłku. Dla klienta stworzyliśmy również nowe logo.

ALPENSKI.PL

Do wybranego przez klienta szablonu należało jednak dodać kilka customowych modyfikacji. Jedną z nich jest określanie przez administratora sklepu terminów dostawy produktów od poszczególnych dostawców. Informacja o terminie wysyłki dodawana jest automatycznie na podstawie wprowadzonych wcześniej danych w panelu administracyjnym.

Kolejną rzeczą, było stworzenie modułu obsługującego rozmiary ubrań. W tej sytuacji administrator sklepu wprowadza rozmiarówkę dla każdego producenta, która później jest odpowiednio wyświetlana na stornie produktu. Tabele które tworzone są automatycznie, są w pełni responsywne, co przy zamówieniach bezpośrednio z urządzeń mobilnych jest niewątpliwie dużym plusem

Strona internetowa

WYBRANE OPINIE