Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Audyty stron internetowych

Chcesz uzyskać wartościowy raport od specjalistów w którym przekażemy Ci wiele cennych rad dot. funkcjonowania twojej strony www? Zamów u Nas audyt strony internetowej.

Popraw swoją widoczność w internecie

Twoja strona nie jest dobrze widoczna w popularnych wyszukiwarkach? A może chcesz prześcignąć konkurencję? Stosując się do wskazówek z audytu SEO możesz wdrożyć jeszcze skuteczniejsze rozwiązania i zastosować odpowiednie metody działania.

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Audyt SEO

Podstawowym krokiem jaki wykonujemy podczas realizacji audytu jest kontrola tytułów i meta opisów strony www. Bardzo ważna jest unikalność treści, a także odpowiednie zastosowanie słów kluczowych. Dzięki audytowi SEO wskażemy Ci odpowiednią drogę jaką powinna pójść twoja strona.

Sprawdzimy to i owo – audyt bezpieczeństwa

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów. Jeśli na swojej stronie planujesz obsługę klientów korporacyjnych lub instytucji finansowych, koniecznie wykonaj audyt bezpieczeństwa. Jest on też niezwykle ważny w przypadku zwykłych stron www jak i sklepów online. Nie pozwól by twoja strona została zaatakowana, a dane twoich klientów przechwycone.

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

Analiza i optymalizacja contentu

Analizujemy treści zawarte na twojej stronie internetowej. Znaczenie ma tu zarówno treść merytoryczna jak i jej unikalność i długość. Roboty google ‘a sprawdzają użyteczność strony www zwracając uwagę na wszystkie te elementy.

Niech liczby będą po twojej stronie

Sukces strony w Internecie zawdzięczamy dostosowaniu się do wytycznych z audytu, a także do trendów panujących w sieci. Szczególnie powinniśmy pamiętać o tym tworząc nową stronę www.

Lemoon Web strony internetowe Olsztyn

WYBRANE OPINIE